C0402C102J4REC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C102J4REC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0402 1NF 16V X7R 5%
Duomenų lapai: C0402C102J4REC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C0402C102J4REC specifikacijos
Dalies numeris C0402C102J4REC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0402 1NF 16V X7R 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 475265 pcs Duomenų lapas C0402C102J4REC.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Talpa 1000pF Programos Bypass, Decoupling, ESD Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C0402C102J4HAC7867
C0402C102J4HAC7867
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0402 1NF 16V ULTRA STABL
Sandelyje: 5970142 pcs
parsisiųsti: C0402C102J4HAC7867.pdf
RFQ
C0402C102J4REC7867
C0402C102J4REC7867
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0402 1NF 16V X7R 5%