B76006V3379M045
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B76006V3379M045
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Duomenų lapai: B76006V3379M045.pdf
  • Pranešimas
B76006V3379M045 specifikacijos
Dalies numeris B76006V3379M045 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4067 pcs Duomenų lapas B76006V3379M045.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija B760 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 495-2303-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo dydžio kodas V Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 45 mOhm Išsamus aprašymas 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 45 mOhm
Talpa 330µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B76010V1079M080
B76010V1079M080
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 100UF 10V 2917
Sandelyje: 4225 pcs
parsisiųsti: B76010V1079M080.pdf
RFQ
B76006E4779M040
B76006E4779M040
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
Sandelyje: 5152 pcs
parsisiųsti: B76006E4779M040.pdf
RFQ
B7603
B7603
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: RF ANT 815MHZ WHIP STR NMO BASE