ALS71A163QS450
KEMETKEMET
ALS71A163QS450 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS71A163QS450
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 16000UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: ALS71A163QS450.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 814 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 814 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
ALS71A163QS450 specifikacijos
Dalies numeris ALS71A163QS450 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 16000UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 814 pcs Duomenų lapas ALS71A163QS450.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS71 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 27.2A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 36.2A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 12 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 7.717" (196.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 16 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 16000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 16000µF Programos General Purpose