ALS71A163DE063
KEMETKEMET
ALS71A163DE063 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS71A163DE063
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 16000UF 20% 63V SCREW
Duomenų lapai: ALS71A163DE063.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
ALS71A163DE063 specifikacijos
Dalies numeris ALS71A163DE063 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 16000UF 20% 63V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11015 pcs Duomenų lapas ALS71A163DE063.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.417" Dia (36.00mm)
Serija ALS71 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 11.4A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.9A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.504" (12.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 24 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 3.307" (84.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 31 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 16000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 31 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 16000µF Programos General Purpose