ALF40G472KP250
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALF40G472KP250
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALU 4700UF 20% 250V PRESSFIT
Duomenų lapai: ALF40G472KP250.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
96 pcs
  • Pranešimas
ALF40G472KP250 specifikacijos
Dalies numeris ALF40G472KP250 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALU 4700UF 20% 250V PRESSFIT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3498 pcs Duomenų lapas ALF40G472KP250.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.969" Dia (50.00mm)
Serija ALF40 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 8.36A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.3A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole, Press-Fit Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.984" (25.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 30 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 4.213" (107.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 44 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 4700µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 44 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Talpa 4700µF