ALF40G471EE350
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALF40G471EE350
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALU 470UF 20% 350V PRESSFIT
Duomenų lapai: ALF40G471EE350.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
216 pcs
  • Pranešimas
ALF40G471EE350 specifikacijos
Dalies numeris ALF40G471EE350 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALU 470UF 20% 350V PRESSFIT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12124 pcs Duomenų lapas ALF40G471EE350.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.575" Dia (40.00mm)
Serija ALF40 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.46A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole, Press-Fit Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.984" (25.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 168 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.850" (47.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 258 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 470µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 258 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Talpa 470µF