A765MU687M1CLAE018
KEMETKEMET
A765MU687M1CLAE018 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A765MU687M1CLAE018
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 680UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: A765MU687M1CLAE018.pdf
  • Pranešimas
A765MU687M1CLAE018 specifikacijos
Dalies numeris A765MU687M1CLAE018 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 680UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125700 pcs Duomenų lapas A765MU687M1CLAE018.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm) Serija A765
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 210mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.2A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.508" (12.90mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 18 mOhm
Išsamus aprašymas 680µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 18 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 680µF