A765MU687M1ALAE013
KEMETKEMET
A765MU687M1ALAE013 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A765MU687M1ALAE013
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 680UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: A765MU687M1ALAE013.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
800 pcs
  • Pranešimas
A765MU687M1ALAE013 specifikacijos
Dalies numeris A765MU687M1ALAE013 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 680UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 189467 pcs Duomenų lapas A765MU687M1ALAE013.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm) Serija A765
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 190mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.8A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 399-16504-2
A765MU687M1ALAE013-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.508" (12.90mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 13 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 680µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 13 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 680µF Programos General Purpose