A765KN397M1CLAE016
KEMETKEMET
A765KN397M1CLAE016 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A765KN397M1CLAE016
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 390UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: A765KN397M1CLAE016.pdf
  • Pranešimas
A765KN397M1CLAE016 specifikacijos
Dalies numeris A765KN397M1CLAE016 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 390UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 175156 pcs Duomenų lapas A765KN397M1CLAE016.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija A765
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 195mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.89A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 16 mOhm
Išsamus aprašymas 390µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 16 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 390µF