A765KN337M1CLAE016
KEMETKEMET
A765KN337M1CLAE016 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A765KN337M1CLAE016
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: A765KN337M1CLAE016.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
A765KN337M1CLAE016 specifikacijos
Dalies numeris A765KN337M1CLAE016 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 113730 pcs Duomenų lapas A765KN337M1CLAE016.pdf
Įveskite Polymer Tolerancija ±20%
Serija A765 Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Kiti vardai 399-16507-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C