A700X227M004ATE010
KEMETKEMET
A700X227M004ATE010 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A700X227M004ATE010
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
Duomenų lapai: A700X227M004ATE010.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
A700X227M004ATE010 specifikacijos
Dalies numeris A700X227M004ATE010 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73030 pcs Duomenų lapas A700X227M004ATE010.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 4.7A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-11386-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10 mOhm
Išsamus aprašymas 220µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 10 mOhm 2000 Hrs @ 125°C Talpa 220µF