A700X187M006ATE015
KEMETKEMET
A700X187M006ATE015 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A700X187M006ATE015
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: A700X187M006ATE015.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
A700X187M006ATE015 specifikacijos
Dalies numeris A700X187M006ATE015 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 97979 pcs Duomenų lapas A700X187M006ATE015.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 3.9A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-3056-2
A700X187M006AT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 15 mOhm
Išsamus aprašymas 180µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm Talpa 180µF