251R14S0R8AV4T
Johanson Technology Inc.Johanson Technology Inc.
251R14S0R8AV4T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 251R14S0R8AV4T
Gamintojas / Gamintojas: Johanson Technology
Prekės aprašymas CAP CER 0.8PF 250V NP0 0603
Duomenų lapai: 251R14S0R8AV4T.pdf
  • Pranešimas
251R14S0R8AV4T specifikacijos
Dalies numeris 251R14S0R8AV4T Gamintojas Johanson Technology Inc.
apibūdinimas CAP CER 0.8PF 250V NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 761052 pcs Duomenų lapas 251R14S0R8AV4T.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija 0.8pF
Storis (maks.) C0G, NP0 Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm) Serija S
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis RF, Microwave, High Frequency
Reitingai - Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai Q4003676 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas 251R14S0R8AV4T Švino stilius 0.035" (0.89mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Q, Low Loss
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 0.8pF ±0.05pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.05pF apibūdinimas CAP CER 0.8PF 250V NP0 0603