251R14S0R6AV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
251R14S0R6AV4T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 251R14S0R6AV4T
Gamintojas / Gamintojas: Johanson Technology
Prekės aprašymas CAP CER 0.6PF 250V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 251R14S0R6AV4T.pdf
  • Pranešimas
251R14S0R6AV4T specifikacijos
Dalies numeris 251R14S0R6AV4T Gamintojas Johanson Technology
apibūdinimas CAP CER 0.6PF 250V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 831203 pcs Duomenų lapas 251R14S0R6AV4T.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±0.05pF
Storis (maks.) 0.035" (0.89mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm) Serija S
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 251R14S0R6AV4T-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Q, Low Loss Išsamus aprašymas 0.6pF ±0.05pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 0.6pF Programos RF, Microwave, High Frequency