S16B-PASK-2(LF)(SN)
JSTJST
S16B-PASK-2(LF)(SN) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S16B-PASK-2(LF)(SN)
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADR PA 16POS SIDE 2MM TIN
Duomenų lapai: S16B-PASK-2(LF)(SN).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
S16B-PASK-2(LF)(SN) specifikacijos
Dalies numeris S16B-PASK-2(LF)(SN) Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HEADR PA 16POS SIDE 2MM TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78173 pcs Duomenų lapas S16B-PASK-2(LF)(SN).pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Kinked Pin, Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija PA Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 455-1861
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 16
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.256" (6.50mm)
Izoliacijos spalva Natural Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Guide Tvirtinimo tipas Locking Ramp
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 16 position 0.079" (2.00mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.134" (3.40mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.126" (3.20mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -