S16B-PADSS-1
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S16B-PADSS-1
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADER 16POS 2MM TIN-LEAD
Duomenų lapai: S16B-PADSS-1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
S16B-PADSS-1 specifikacijos
Dalies numeris S16B-PADSS-1 Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HEADER 16POS 2MM TIN-LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4667 pcs Duomenų lapas S16B-PADSS-1.pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija PAD Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.079" (2.00mm)
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.413" (10.49mm)
Izoliacijos spalva Natural Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Guide Tvirtinimo tipas Locking Ramp
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 16 position 0.079" (2.00mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas - Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - paštu Tin-Lead
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin-Lead Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S16B-PH-K-S
S16B-PH-K-S
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER PH SIDE 16POS 2MM
Sandelyje: 5205 pcs
parsisiųsti: S16B-PH-K-S.pdf
RFQ
S1684-5H
S1684-5H
Gamintojai: Klein Tools
apibūdinimas: CHICAGO GRIP, FORGED, HOT-LINE,
Sandelyje: 279 pcs
parsisiųsti: S1684-5H.pdf
RFQ
S16B
S16B
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 100V 16A DO203AA