S10B-PH-K-S
JSTJST
S10B-PH-K-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S10B-PH-K-S
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADER PH SIDE 10POS 2MM
Duomenų lapai: S10B-PH-K-S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
S10B-PH-K-S specifikacijos
Dalies numeris S10B-PH-K-S Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HEADER PH SIDE 10POS 2MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4464 pcs Duomenų lapas S10B-PH-K-S.pdf
Įtampos įvertinimas 100V Nutraukimas Press-Fit, Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija PH Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 455-1220
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.189" (4.80mm) Izoliacijos spalva Natural
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Detent Lock Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.079" (2.00mm)
Dabartinis įvertinimas 2A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.134" (3.40mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.130" (3.30mm)