S10B-PASK-2(LF)(SN)
JSTJST
S10B-PASK-2(LF)(SN) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S10B-PASK-2(LF)(SN)
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADR PA 10POS SIDE 2MM TIN
Duomenų lapai: S10B-PASK-2(LF)(SN).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
S10B-PASK-2(LF)(SN) specifikacijos
Dalies numeris S10B-PASK-2(LF)(SN) Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HEADR PA 10POS SIDE 2MM TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 121335 pcs Duomenų lapas S10B-PASK-2(LF)(SN).pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Kinked Pin, Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija PA Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 455-1855
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.256" (6.50mm)
Izoliacijos spalva Natural Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Guide Tvirtinimo tipas Locking Ramp
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.079" (2.00mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.134" (3.40mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.126" (3.20mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S10B-EH
S10B-EH
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER EH SIDE 10POS 2.5MM
Sandelyje: 5804 pcs
parsisiųsti: S10B-EH.pdf
RFQ
S10B-PASK-2
S10B-PASK-2
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADR PA 10POS SIDE 2MM TIN
Sandelyje: 4889 pcs
parsisiųsti: S10B-PASK-2.pdf
RFQ
S10B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
S10B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
apibūdinimas: CONN HEADR PH SIDE 10POS 2MM SMD
parsisiųsti: S10B-PH-SM4-TB(LF)(SN).pdf
S10B-PH-K-S
S10B-PH-K-S
apibūdinimas: CONN HEADER PH SIDE 10POS 2MM