B10B-ZR-SM3-TF
JSTJST
B10B-ZR-SM3-TF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B10B-ZR-SM3-TF
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADER ZH TOP 10POS 1.5MM
Duomenų lapai: B10B-ZR-SM3-TF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
B10B-ZR-SM3-TF specifikacijos
Dalies numeris B10B-ZR-SM3-TF Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HEADER ZH TOP 10POS 1.5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4995 pcs Duomenų lapas B10B-ZR-SM3-TF.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija ZH Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.059" (1.50mm) Pakuotė Cut Tape (CT)
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 455-1305-1
B10BZRSM3TF
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.197" (5.00mm) Izoliacijos spalva Natural
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Solder Retention
Tvirtinimo tipas Detent Lock Išsamus aprašymas Connector Header Surface Mount 10 position 0.059" (1.50mm)
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Circular Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekimo trukmė - pranešimas - Kontaktinis ilgis - poravimas -
Susisiekite su Finish Thickness - Post - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - paštu Tin-Lead Susisiekite su Finish - poravimosi Tin-Lead
Jungties tipas Header Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B10B-ZR(LF)(SN)
B10B-ZR(LF)(SN)
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER ZH TOP 10POS 1.5MM
Sandelyje: 338774 pcs
parsisiųsti: B10B-ZR(LF)(SN).pdf
RFQ
B10P-VH
B10P-VH
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER VH TOP 10POS 3.96MM
Sandelyje: 5762 pcs
parsisiųsti: B10P-VH.pdf
RFQ
B10B-ZR-SM4-TFT (LF)(SN)
B10B-ZR-SM4-TFT (LF)(SN)
parsisiųsti: B10B-ZR-SM4-TFT (LF)(SN).pdf
B10B-ZR
B10B-ZR
parsisiųsti: B10B-ZR.pdf
B10P-VH(LF)(SN)
B10P-VH(LF)(SN)