B10B-XH-AM(LF)(SN)
JSTJST
B10B-XH-AM(LF)(SN) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B10B-XH-AM(LF)(SN)
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HEADER XH TOP 10POS 2.5MM
Duomenų lapai: B10B-XH-AM(LF)(SN).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
B10B-XH-AM(LF)(SN) specifikacijos
Dalies numeris B10B-XH-AM(LF)(SN) Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HEADER XH TOP 10POS 2.5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 346152 pcs Duomenų lapas B10B-XH-AM(LF)(SN).pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Press-Fit, Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija XH Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.098" (2.50mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai (G)B10B-XH-AM(LF)(SN)(P);
(G)B10B-XH-AM(LF)(SN);
GB10BXHAMLFSNP
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 9.8mm
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Izoliacijos aukštis 0.276" (7.00mm)
Izoliacijos spalva Natural Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Guide Tvirtinimo tipas Detent Lock
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 10 position 0.098" (2.50mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.134" (3.40mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas - Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B10B-XASK-1-A(LF)(SN)
B10B-XASK-1-A(LF)(SN)
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONNECTOR 10POS PCB SINGLE ROW
Sandelyje: 214151 pcs
parsisiųsti: B10B-XASK-1-A(LF)(SN).pdf
RFQ
B10B-XH-A(LF)(SN)
B10B-XH-A(LF)(SN)
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HEADER XH TOP 10POS 2.5MM
Sandelyje: 379784 pcs
parsisiųsti: B10B-XH-A(LF)(SN).pdf
RFQ
B10B-XADSS-N
B10B-XADSS-N
apibūdinimas: CONN HDR XAD 10POS 2.5MM TIN TE
parsisiųsti: B10B-XADSS-N.pdf
B10B-ZR(LF)(SN)
B10B-ZR(LF)(SN)
apibūdinimas: CONN HEADER ZH TOP 10POS 1.5MM