A14KR14DA28W51B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A14KR14DA28W51B
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 14DA-8M - 14KR-8M-P 2"
Duomenų lapai: A14KR14DA28W51B.pdf
  • Pranešimas
A14KR14DA28W51B specifikacijos
Dalies numeris A14KR14DA28W51B Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 14DA-8M - 14KR-8M-P 2" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75968 pcs Duomenų lapas A14KR14DA28W51B.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija - Pikis - jungtis 0.079" (2.00mm)
Pikis - kabelis 0.079" (2.00mm) Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 14 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 0.167' (50.80mm, 2.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.167' (50.80mm, 2.00")