A14KR14DA28W305B
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A14KR14DA28W305B
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 14DA-8M - 14KR-8M-P 12"
Duomenų lapai: A14KR14DA28W305B.pdf
  • Pranešimas
A14KR14DA28W305B specifikacijos
Dalies numeris A14KR14DA28W305B Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 14DA-8M - 14KR-8M-P 12" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56157 pcs Duomenų lapas A14KR14DA28W305B.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija - Pikis - jungtis 0.079" (2.00mm)
Pikis - kabelis 0.079" (2.00mm) Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 14 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 1.00' (304.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 1.00' (304.80mm)