A13DS13DS28W51B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A13DS13DS28W51B
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 13DS-8E - 13DS-8E 2"
Duomenų lapai: A13DS13DS28W51B.pdf
  • Pranešimas
A13DS13DS28W51B specifikacijos
Dalies numeris A13DS13DS28W51B Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 13DS-8E - 13DS-8E 2" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60951 pcs Duomenų lapas A13DS13DS28W51B.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija DS Pikis - jungtis 0.079" (2.00mm)
Pikis - kabelis 0.079" (2.00mm) Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 13 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 0.167' (50.80mm, 2.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 13 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.167' (50.80mm, 2.00")
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Tin
Jungties tipas Plug to Plug Spalva White
Kabeliu nutraukimas IDC
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A13EB-GB
A13EB-GB
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
Sandelyje: 5938 pcs
parsisiųsti: A13EB-GB.pdf
RFQ
A13AV1
A13AV1
Gamintojai: NKK Switches
Sandelyje: 34506 pcs
parsisiųsti: A13AV1.pdf
RFQ
A13AV
A13AV
parsisiųsti: A13AV.pdf
A13AW
A13AW
parsisiųsti: A13AW.pdf
A13EB1
A13EB1
parsisiųsti: A13EB1.pdf
A13EP
A13EP
parsisiųsti: A13EP.pdf
A13EV
A13EV