A13DS13DS28W152B
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A13DS13DS28W152B
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 13DS-8E - 13DS-8E 6"
Duomenų lapai: A13DS13DS28W152B.pdf
  • Pranešimas
A13DS13DS28W152B specifikacijos
Dalies numeris A13DS13DS28W152B Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 13DS-8E - 13DS-8E 6" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60412 pcs Duomenų lapas A13DS13DS28W152B.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija DS Pikis - jungtis 0.079" (2.00mm)
Pikis - kabelis 0.079" (2.00mm) Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 13 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 0.500' (152.40mm, 6.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 13 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00")
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Tin
Jungties tipas Plug to Plug Spalva White
Kabeliu nutraukimas IDC
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A13AH-GA
A13AH-GA
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
Sandelyje: 21983 pcs
parsisiųsti: A13AH-GA.pdf
RFQ
A13EB1
A13EB1
Gamintojai: NKK Switches
Sandelyje: 21987 pcs
parsisiųsti: A13EB1.pdf
RFQ
A13EP
A13EP
parsisiųsti: A13EP.pdf
A13AP
A13AP
parsisiųsti: A13AP.pdf
A13AV
A13AV
parsisiųsti: A13AV.pdf
A13AP-GA
A13AP-GA
parsisiųsti: A13AP-GA.pdf
A13DS13DS28W305B
A13DS13DS28W305B
Gamintojai: JST
apibūdinimas: JUMPER 13DS-8E - 13DS-8E 12"
parsisiųsti: A13DS13DS28W305B.pdf
A13EB
A13EB
parsisiųsti: A13EB.pdf
A13EB-GB
A13EB-GB
parsisiųsti: A13EB-GB.pdf
A13DS13DS28W51B
A13DS13DS28W51B
Gamintojai: JST
apibūdinimas: JUMPER 13DS-8E - 13DS-8E 2"
parsisiųsti: A13DS13DS28W51B.pdf
A13AW
A13AW
parsisiųsti: A13AW.pdf
A13AV1
A13AV1
parsisiųsti: A13AV1.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus