A10KR10DS28W152B
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A10KR10DS28W152B
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 10DS-8E - 10KR-8M-P 6"
Duomenų lapai: A10KR10DS28W152B.pdf
  • Pranešimas
A10KR10DS28W152B specifikacijos
Dalies numeris A10KR10DS28W152B Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 10DS-8E - 10KR-8M-P 6" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68466 pcs Duomenų lapas A10KR10DS28W152B.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija - Pikis - jungtis 0.079" (2.00mm)
Pikis - kabelis 0.079" (2.00mm) Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 10 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 0.500' (152.40mm, 6.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00")