A10DS10DS28W51B
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A10DS10DS28W51B
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 10DS-8E - 10DS-8E 2"
Duomenų lapai: A10DS10DS28W51B.pdf
  • Pranešimas
A10DS10DS28W51B specifikacijos
Dalies numeris A10DS10DS28W51B Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 10DS-8E - 10DS-8E 2" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79859 pcs Duomenų lapas A10DS10DS28W51B.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija DS Pikis - jungtis 0.079" (2.00mm)
Pikis - kabelis 0.079" (2.00mm) Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 10 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 0.167' (50.80mm, 2.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 10 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.167' (50.80mm, 2.00")