WR-60PB-VF-N1-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WR-60PB-VF-N1-R1500
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN HEADER 0.5MM 60POS SMD
Duomenų lapai: WR-60PB-VF-N1-R1500.pdf
  • Pranešimas
WR-60PB-VF-N1-R1500 specifikacijos
Dalies numeris WR-60PB-VF-N1-R1500 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN HEADER 0.5MM 60POS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36596 pcs Duomenų lapas WR-60PB-VF-N1-R1500.pdf
Serija WR Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 60 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mating Stacking Heights 4mm, 4.5mm, 7mm
Aukštis virš valdybos 0.118" (3.00mm) funkcijos Board Guide
Išsamus aprašymas 60 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)