WR-60P-VF60-N1-R1200
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WR-60P-VF60-N1-R1200
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN HEADER 0.5MM 60POS SMD
Duomenų lapai: WR-60P-VF60-N1-R1200.pdf
  • Pranešimas
WR-60P-VF60-N1-R1200 specifikacijos
Dalies numeris WR-60P-VF60-N1-R1200 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN HEADER 0.5MM 60POS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32783 pcs Duomenų lapas WR-60P-VF60-N1-R1200.pdf
Serija WR Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 60 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mating Stacking Heights 6mm, 6.5mm, 9mm
Aukštis virš valdybos 0.197" (5.00mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas 60 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Plug, Outer Shroud Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WR-60P-VF50-N1-R1300
WR-60P-VF50-N1-R1300
Gamintojai: JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas: CONN HEADER 0.5MM 60POS SMD
Sandelyje: 9762 pcs
parsisiųsti: WR-60P-VF50-N1-R1300.pdf
RFQ
WR-60PB-VF60-N1
WR-60PB-VF60-N1
apibūdinimas: CONN PLUG 0.5MM 60POS SMD
Sandelyje: 19865 pcs
parsisiųsti: WR-60PB-VF60-N1.pdf
RFQ
WR-60P-VF60-N1
WR-60P-VF60-N1