WR-50SB-VF-N1-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WR-50SB-VF-N1-R1500
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RECEPT 0.5MM 50POS SMD
Duomenų lapai: WR-50SB-VF-N1-R1500.pdf
  • Pranešimas
WR-50SB-VF-N1-R1500 specifikacijos
Dalies numeris WR-50SB-VF-N1-R1500 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RECEPT 0.5MM 50POS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37837 pcs Duomenų lapas WR-50SB-VF-N1-R1500.pdf
Serija WR Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 50 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mating Stacking Heights 4mm, 5mm, 6mm
Aukštis virš valdybos 0.128" (3.25mm) funkcijos Board Guide
Išsamus aprašymas 50 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Receptacle, Center Strip Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WR-50S-VFH05-N1
WR-50S-VFH05-N1
Gamintojai: JAE Electronics
apibūdinimas: CONN RECEPT 0.5MM 50POS SMD
Sandelyje: 28321 pcs
parsisiųsti: WR-50S-VFH05-N1.pdf
RFQ
WR-50SB-VF-N1
WR-50SB-VF-N1
Gamintojai: JAE Electronics