WR-50S-VF-N1-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WR-50S-VF-N1-R1500
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RECEPT 0.5MM 50POS SMD
Duomenų lapai: WR-50S-VF-N1-R1500.pdf
  • Pranešimas
WR-50S-VF-N1-R1500 specifikacijos
Dalies numeris WR-50S-VF-N1-R1500 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RECEPT 0.5MM 50POS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34231 pcs Duomenų lapas WR-50S-VF-N1-R1500.pdf
Serija WR Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 50 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mating Stacking Heights 4mm, 5mm, 6mm
Aukštis virš valdybos 0.128" (3.25mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas 50 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)