WR-100PB-VF-N1-R1500
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WR-100PB-VF-N1-R1500
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN PLUG 0.5MM 100POS VERT SMD
Duomenų lapai: WR-100PB-VF-N1-R1500.pdf
  • Pranešimas
WR-100PB-VF-N1-R1500 specifikacijos
Dalies numeris WR-100PB-VF-N1-R1500 Gamintojas JAE Electronics
apibūdinimas CONN PLUG 0.5MM 100POS VERT SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14327 pcs Duomenų lapas WR-100PB-VF-N1-R1500.pdf
Serija WR RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 100
Dirigentų skaičius 0.020" (0.50mm) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas WR-100PB-VF-N1-R1500 Ilgis - pranešimas (poravimas) 4mm, 4.5mm, 7mm
Aukštis virš valdybos 0.118" (3.00mm) funkcijos Board Guide
Išplėstas aprašymas 100 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold apibūdinimas CONN PLUG 0.5MM 100POS VERT SMD