WR-100SB-VF-N1-R1500
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WR-100SB-VF-N1-R1500
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RECEPT 0.5MM 100POS SMD
Duomenų lapai: WR-100SB-VF-N1-R1500.pdf
  • Pranešimas
WR-100SB-VF-N1-R1500 specifikacijos
Dalies numeris WR-100SB-VF-N1-R1500 Gamintojas JAE Electronics
apibūdinimas CONN RECEPT 0.5MM 100POS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16191 pcs Duomenų lapas WR-100SB-VF-N1-R1500.pdf
Serija WR RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 100
Dirigentų skaičius 0.020" (0.50mm) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas WR-100SB-VF-N1-R1500 Ilgis - pranešimas (poravimas) 4mm, 5mm, 6mm
Aukštis virš valdybos 0.128" (3.25mm) funkcijos Board Guide
Išplėstas aprašymas 100 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold apibūdinimas CONN RECEPT 0.5MM 100POS SMD
Susisiekite su Finish Thickness Gold Jungties tipas Receptacle, Center Strip Contacts
Kabelio skersmuo 3.9µin (0.10µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WR-100S-VFH30-N1-R1000
WR-100S-VFH30-N1-R1000
Gamintojai: JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas: CONN RECEPT 0.5MM 100POS SMD
Sandelyje: 12945 pcs
parsisiųsti: WR-100S-VFH30-N1-R1000.pdf
RFQ
WR-100SB-VF-N1
WR-100SB-VF-N1