WP7A-S020VA1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP7A-S020VA1-R500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP7A-S020VA1-R500
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT 0.4MM 20POS DUAL SMD
Duomenų lapai: 1.WP7A-S020VA1-R500.pdf2.WP7A-S020VA1-R500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
WP7A-S020VA1-R500 specifikacijos
Dalies numeris WP7A-S020VA1-R500 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT 0.4MM 20POS DUAL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120391 pcs Duomenų lapas 1.WP7A-S020VA1-R500.pdf2.WP7A-S020VA1-R500.pdf
Serija WP7 Pikis 0.016" (0.40mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 670-2658-2
C2777-WP7A-S020VA1-R500
WP7AS020VA1R500
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 20
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 0.7mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis virš valdybos 0.028" (0.71mm) funkcijos Solder Retention
Išsamus aprašymas 20 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)