WP7A-S016VA1-R8000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP7A-S016VA1-R8000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT 0.4MM 16POS DUAL SMD
Duomenų lapai: 1.WP7A-S016VA1-R8000.pdf2.WP7A-S016VA1-R8000.pdf3.WP7A-S016VA1-R8000.pdf
  • Pranešimas
WP7A-S016VA1-R8000 specifikacijos
Dalies numeris WP7A-S016VA1-R8000 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT 0.4MM 16POS DUAL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Serija WP7 Pikis 0.016" (0.40mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 670-3044-2
WP7A-S016VA1-R8000-ND
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 0.7mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Aukštis virš valdybos 0.028" (0.71mm) funkcijos Solder Retention
Išsamus aprašymas 16 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)