WP27D-S050VA3-R15000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP27D-S050VA3-R15000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas 0.35MM PITCH 0.6MM BOARD-TO-BOAR
Duomenų lapai: 1.WP27D-S050VA3-R15000.pdf2.WP27D-S050VA3-R15000.pdf3.WP27D-S050VA3-R15000.pdf
  • Pranešimas
WP27D-S050VA3-R15000 specifikacijos
Dalies numeris WP27D-S050VA3-R15000 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas 0.35MM PITCH 0.6MM BOARD-TO-BOAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Serija WP27D Pikis 0.014" (0.35mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 670-2966-2
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 0.7mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.028" (0.71mm)
funkcijos Solder Retention Išsamus aprašymas 50 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm) Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Receptacle, Center Strip Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WP2B4
WP2B4
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: WALL PLT 2 GNG 4 HLE
Sandelyje: 4512 pcs
parsisiųsti: WP2B4.pdf
RFQ
WP27D-S030VA3-R15000
WP27D-S030VA3-R15000
Gamintojai: JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas: CONN FPC RECEPT 0.35MM 30POS SMD