WP27D-S030VA3-R15000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP27D-S030VA3-R15000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP27D-S030VA3-R15000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN FPC RECEPT 0.35MM 30POS SMD
Duomenų lapai: 1.WP27D-S030VA3-R15000.pdf2.WP27D-S030VA3-R15000.pdf3.WP27D-S030VA3-R15000.pdf
  • Pranešimas
WP27D-S030VA3-R15000 specifikacijos
Dalies numeris WP27D-S030VA3-R15000 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN FPC RECEPT 0.35MM 30POS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Serija WP27D Pikis 0.014" (0.35mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 670-2972-2
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 30
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 0.7mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.028" (0.71mm)
funkcijos Solder Retention Išsamus aprašymas 30 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold