WM1F068NSE
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WM1F068NSE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WM1F068NSE
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT 1MM 68POS R/A
Duomenų lapai: 1.WM1F068NSE.pdf2.WM1F068NSE.pdf
  • Pranešimas
WM1F068NSE specifikacijos
Dalies numeris WM1F068NSE Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT 1MM 68POS R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5232 pcs Duomenų lapas 1.WM1F068NSE.pdf2.WM1F068NSE.pdf
Serija WM1 Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai 670-2042
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 68
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis virš valdybos 0.219" (5.55mm) funkcijos Board Guide, Board Lock
Išsamus aprašymas 68 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Through Hole, Right Angle Gold Susisiekite su Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)