WM1F068NSA
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WM1F068NSA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WM1F068NSA
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT 1MM 68POS R/A
Duomenų lapai: 1.WM1F068NSA.pdf2.WM1F068NSA.pdf3.WM1F068NSA.pdf
  • Pranešimas
WM1F068NSA specifikacijos
Dalies numeris WM1F068NSA Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT 1MM 68POS R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4671 pcs Duomenų lapas 1.WM1F068NSA.pdf2.WM1F068NSA.pdf3.WM1F068NSA.pdf
Serija WM1 Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai 670-2422
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 68
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis virš valdybos 0.219" (5.55mm) funkcijos Board Guide, Board Lock
Išsamus aprašymas 68 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Through Hole, Right Angle Gold Susisiekite su Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Receptacle, Outer Shroud Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WM1M068USA
WM1M068USA
Gamintojai: JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas: CONN PLUG 1MM 68POS STR SOLDER
Sandelyje: 5950 pcs
parsisiųsti: WM1M068USA.pdf
RFQ
WM1F068USA
WM1F068USA
apibūdinimas: CONN RCPT 1MM 68POS STR
Sandelyje: 4255 pcs
parsisiųsti: WM1F068USA.pdf
RFQ
WM1F068NSAR500
WM1F068NSAR500
Gamintojai: JAE Electronics
apibūdinimas: CONN RCPT 1MM 68POS R/A