MM70-314-310B2-1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM70-314-310B2-1-R500
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN MXM FMALE 314POS 0.020 GOLD
Duomenų lapai: 1.MM70-314-310B2-1-R500.pdf2.MM70-314-310B2-1-R500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MM70-314-310B2-1-R500 specifikacijos
Dalies numeris MM70-314-310B2-1-R500 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN MXM FMALE 314POS 0.020 GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21110 pcs Duomenų lapas 1.MM70-314-310B2-1-R500.pdf2.MM70-314-310B2-1-R500.pdf
Nutraukimas Solder Serija MM70
Perskaitykite Dual Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Original-Reel® Kiti vardai 670-3017-6
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius / Bay / Row - Pozicijų skaičius 314
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lytis Female
Flanšo funkcija - funkcijos -
Susisiekimo tipas - Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekite su Finish Thickness 11.8µin (0.30µm) Susisiekite su Finish Gold
Spalva Black Kortelės tipas MXM 3.0
Kortelės storis 0.047" (1.20mm)