MM70-314-310B1-2-R300
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
MM70-314-310B1-2-R300 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM70-314-310B1-2-R300
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN MXM FMALE 314POS 0.020 GOLD
Duomenų lapai: 1.MM70-314-310B1-2-R300.pdf2.MM70-314-310B1-2-R300.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
600 pcs
900 pcs
  • Pranešimas
MM70-314-310B1-2-R300 specifikacijos
Dalies numeris MM70-314-310B1-2-R300 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN MXM FMALE 314POS 0.020 GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21071 pcs Duomenų lapas 1.MM70-314-310B1-2-R300.pdf2.MM70-314-310B1-2-R300.pdf
Nutraukimas Solder Serija MM70
Perskaitykite Dual Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 670-2914-2
MM70-314-310B1-2-R300-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius / Bay / Row - Pozicijų skaičius 314
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lytis Female
Flanšo funkcija - funkcijos -
Susisiekimo tipas - Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekite su Finish Thickness 11.8µin (0.30µm) Susisiekite su Finish Gold
Spalva Black Kortelės tipas MXM 3.0
Kortelės storis 0.047" (1.20mm)