FF02S55SV1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FF02S55SV1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FF02S55SV1
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN FPC BOTTOM 55POS 0.30MM R/A
Duomenų lapai: 1.FF02S55SV1.pdf2.FF02S55SV1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
57 pcs
  • Pranešimas
FF02S55SV1 specifikacijos
Dalies numeris FF02S55SV1 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN FPC BOTTOM 55POS 0.30MM R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10242 pcs Duomenų lapas 1.FF02S55SV1.pdf2.FF02S55SV1.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Serija FF02S Pikis 0.012" (0.30mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai 670-1833
FF02S55SV1-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Pozicijų skaičius 55
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Poravimosi ciklas - Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Locking Feature Flip Lock
Būsto spalva White Aukštis virš valdybos 0.035" (0.88mm)
Flat Flex tipo FPC funkcijos Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB storis 0.12mm Išsamus aprašymas 55 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 0.35A per Contact Kontaktinė medžiaga Copper Alloy