FF02S45SV1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FF02S45SV1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FF02S45SV1
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN FPC BOTTOM 45POS 0.30MM R/A
Duomenų lapai: 1.FF02S45SV1.pdf2.FF02S45SV1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
FF02S45SV1 specifikacijos
Dalies numeris FF02S45SV1 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN FPC BOTTOM 45POS 0.30MM R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14120 pcs Duomenų lapas 1.FF02S45SV1.pdf2.FF02S45SV1.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Serija FF02S Pikis 0.012" (0.30mm)
Pakuotė Strip Kiti vardai 670-1831
FF02S45SV1-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Pozicijų skaičius 45
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Poravimosi ciklas - Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Locking Feature Flip Lock "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Būsto spalva White
Aukštis virš valdybos 0.035" (0.88mm) Flat Flex tipo FPC
funkcijos Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB storis 0.12mm
Išsamus aprašymas 45 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle Dabartinis įvertinimas 0.35A per Contact