X9409WV24IZ-2.7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9409WV24IZ-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC POT DGTL QUAD 10K OHM 24TSSOP
Duomenų lapai: X9409WV24IZ-2.7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
X9409WV24IZ-2.7 specifikacijos
Dalies numeris X9409WV24IZ-2.7 Gamintojas Intersil
apibūdinimas IC POT DGTL QUAD 10K OHM 24TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10912 pcs Duomenų lapas X9409WV24IZ-2.7.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±30 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 24-TSSOP Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 50 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kotrų skaičius 64
Grandinių skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Sąsaja I²C funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C Interface 24-TSSOP Konfigūracija Potentiometer