X9409WV24I-2.7T2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9409WV24I-2.7T2
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP QUAD 64-TAP 10K 24-TSSOP
Duomenų lapai: X9409WV24I-2.7T2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
X9409WV24I-2.7T2 specifikacijos
Dalies numeris X9409WV24I-2.7T2 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 6041 pcs Duomenų lapas X9409WV24I-2.7T2.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±30 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 24-TSSOP Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 50 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kotrų skaičius 64
Grandinių skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Sąsaja I²C funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C Interface 24-TSSOP Konfigūracija Potentiometer