X9317WS8Z-2.7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9317WS8Z-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP SGL 100TAP 10K 8-SOIC
Duomenų lapai: X9317WS8Z-2.7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
X9317WS8Z-2.7 specifikacijos
Dalies numeris X9317WS8Z-2.7 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 24826 pcs Duomenų lapas X9317WS8Z-2.7.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 400 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Kotrų skaičius 100
Grandinių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja Up/Down (U/D, INC, CS)
funkcijos - Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC