X9317WS8IZ-2.7T1
IntersilIntersil
Intersil
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9317WS8IZ-2.7T1
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC POT DGTL 10K OHM 8-SOIC
Duomenų lapai: X9317WS8IZ-2.7T1.pdf
  • Pranešimas
X9317WS8IZ-2.7T1 specifikacijos
Dalies numeris X9317WS8IZ-2.7T1 Gamintojas Intersil
apibūdinimas IC POT DGTL 10K OHM 8-SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28743 pcs Duomenų lapas X9317WS8IZ-2.7T1.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 400 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai X9317WS8IZ-2.7T1TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Kotrų skaičius 100 Grandinių skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Non-Volatile
Sąsaja Up/Down (U/D, INC, CS) funkcijos -
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC Konfigūracija Potentiometer