X1227S8I-2.7AT1
IntersilIntersil
Intersil
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X1227S8I-2.7AT1
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC
Duomenų lapai: X1227S8I-2.7AT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
X1227S8I-2.7AT1 specifikacijos
Dalies numeris X1227S8I-2.7AT1 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 5816 pcs Duomenų lapas X1227S8I-2.7AT1.pdf
Įtampa - maitinimas, baterija 1.8 V ~ 5.5 V Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V
Įveskite Clock/Calendar Laiko formatas HH:MM:SS (12/24 hr)
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties dydis -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Sąsaja I²C, 2-Wire Serial
funkcijos Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer Išsamus aprašymas Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Datos formatas YY-MM-DD-dd Dabartinis - laikmatis (maks.) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V