X1227S8-4.5A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X1227S8-4.5A
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC
Duomenų lapai: X1227S8-4.5A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
X1227S8-4.5A specifikacijos
Dalies numeris X1227S8-4.5A Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 5022 pcs Duomenų lapas X1227S8-4.5A.pdf
Įtampa - maitinimas, baterija 1.8 V ~ 5.5 V Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Įveskite Clock/Calendar Laiko formatas HH:MM:SS (12/24 hr)
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai X1227S84.5A Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties dydis - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Sąsaja I²C, 2-Wire Serial funkcijos Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer
Išsamus aprašymas Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Datos formatas YY-MM-DD-dd
Dabartinis - laikmatis (maks.) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V Bazinės dalies numeris X1227