ISL28118MUZ-T7A
IntersilIntersil
ISL28118MUZ-T7A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ISL28118MUZ-T7A
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC OPAMP GP 4MHZ RRO 8MSOP
Duomenų lapai: ISL28118MUZ-T7A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ISL28118MUZ-T7A specifikacijos
Dalies numeris ISL28118MUZ-T7A Gamintojas Intersil
apibūdinimas IC OPAMP GP 4MHZ RRO 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16511 pcs Duomenų lapas ISL28118MUZ-T7A.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 3 V ~ 40 V, -1.2 V/+1.8 V ~ ±20 V Įtampa - įvesties poslinkis 25µV
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Slew Rate 1.2 V/µs
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Išvesties tipas Rail-to-Rail
Kiti vardai ISL28118MUZ-T7ATR
ISL28118MUZT7A
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Produktas 4MHz
Dabartinis - išėjimas / kanalas 28mA Dabartinis - įvesties prieštaravimas 230nA