ISL28118MUZ-T13
IntersilIntersil
ISL28118MUZ-T13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ISL28118MUZ-T13
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC OPAMP GP 4MHZ RRO 8MSOP
Duomenų lapai: ISL28118MUZ-T13.pdf
  • Pranešimas
ISL28118MUZ-T13 specifikacijos
Dalies numeris ISL28118MUZ-T13 Gamintojas Intersil
apibūdinimas IC OPAMP GP 4MHZ RRO 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17607 pcs Duomenų lapas ISL28118MUZ-T13.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 3 V ~ 40 V, -1.2 V/+1.8 V ~ ±20 V Įtampa - įvesties poslinkis 25µV
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Slew Rate 1.2 V/µs
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Išvesties tipas Rail-to-Rail
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Gain Bandwidth Produktas 4MHz Išsamus aprašymas General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-MSOP
Dabartinis - tiekimas 850µA Dabartinis - išėjimas / kanalas 28mA